Hakkımızda

Hakkımızda

2018 yılında Bursa'nın İnegöl ilçesinde kurulan firmamız, sürekli olarak gelişme gösteren mobilya sektöründe kaliteli ve müşteri odaklı hizmetlerimizle sektörün üst sıralarına süratle tırmanmaktadır. Yurt içi ve yurt dışındaki mobilya sektöründeki gelişmeleri aralıksız olarak takip eden firmamız, kullanım kolaylığı sağlayan ve tarz olarak yenilenen modelleri üretimine dahil ederek, müşterilerimize en yeni ve kaliteli mobilyayı aynı anda ulaştırmak için kesintisiz çalışmaktadır. Fiyat konusunda da müşterilerini düşünen firmamız, en iyi ürünlere herkesin sahip olabilmesi için, yapabileceği maksimum indirimlerle satışlarını gerçekleştirmektedir. Ürün satışından sonra da müşterilerine her türlü desteği veren firmamız, ürünlerin nakliyesi, montajı ve garanti süresindeki her türlü onarımları en kısa sürede yapmaktadır. Ürünlerine güvenen firmamız, garanti süresi geçtikten sonra da oluşabilecek sorunlarda müşterilerine desteklerini devam ettirmektedir.

Vizyonumuz

Firmamızın vizyonu, modern, kaliteli ve kendimize özgün üretimlerimizle ülkemizde lider konuma geldikten sonra, yurt dışında da marka haline gelerek sektörde aranılan bir firma olmaktır.

Misyonumuz

Firmamızın misyonu; üretim aşamasından siparişlerin dağıtım ve montajına kadar oluşan tüm süreçlerde, iş ahlakı ve dürüstlük ilkelerini taviz vermeden uygulamak, müşteri odaklı ve sürekli gelişim prensipleri ile araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizi süreklilik haline getirmek, ekibimize sürekli olarak hizmet içi eğitim vererek ve faaliyetlerimizin her aşamasında sürekli detaylı inceleme ve kontrol faaliyetlerini uygulayarak ürünlerimizi sıfır hata ile teslim etmektir.

Diğer Hususlar

Firmamızın müşteri hizmetleri bölümünde müşterilerimizin akıllarına gelebilecek her türlü soru ve sorunun cevaplarını vermekteyiz. Müşterilerimiz bu bölümde bulunan iletişim numaralarımızdan, online olarak veya Whatsapp kullanılarak bize ulaşım sağlayabilmektedir.

Müşterilerimiz ürün siparişlerin ödemelerini kapıda teslimatta nakit ödeme yada tüm kredi kartları veya banka eft/havale ile yapabilmektedir. Bu ödeme seçeneklerden banka havalesi/eft için özel %5 indirim uygulamaktayız ve kredi kartı ile tek çekim yada 2-4-6 taksit kart özelliğine bağlı olarak taksit yapıldığında da ilave ücret talep etmiyoruz. Firmamız müşterilerine değişik taksit imkanları da sunmaktadır. Kredi kartı ödemelerinizin güvenliği tamamen firmamıza aittir.

Seçmiş olduğunuz ürünlerin kumaş renkleri isteğinize göre değiştirilmektedir. Tüm ürünlerimiz 2 yıl firmamızın garantisi altındadır ve bu garantiye profesyonel ekibimizin yaptığı kurulumlar da dahildir. Ayrıca sorunlu olan ürünlerimiz için iade ve değişim konusunda müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlamaktayız.