Müşteri Hizmetleri

Yardım Merkezi

Kafanıza takılan herhangi bir soruna bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden ulaşamadığınız sorunları firma telefon numaralarımız ile yada çevrimiçi destek veya Whatsapp üzeriden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürünü satın almak için Havele/Eft seçeneği ve Kredi Kartı ile ödeme seçeneği mevcuttur.

Havale ile ödemelerde havale indirimi yapmaktayız.

Kredi kartı ödemelerinde tek çekimde herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Taksitli alışverişlerde banka komisyon ücreti kesmektedir.

Kredi kartı ile yapılan alışverişler Türkiye'nin en Güvenli Sanal Pos hizmeti veren PAYTR firması ile anlaşmalı olup herhangi bir güvenlik sorunu yoktur.

Kumaş Renk Seçenekleri

Almış olduğunuz koltuk takımının kumaş rengini  bünyemizde yer alan diğer renklerle değiştirebilirsiniz.

İade Ve Değişim Şartları

Ürün değişim şartları hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz. İnevmo.com dan aldığınız ürünleri 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. ancak bazı durumlar farklılık göstermektedir.

Demonte olarak göndermiş olduğumuz ürün kurulumu yapılmışsa iade kapsamı dışına çıkmıştır iade kabul edilememektedir.

Ürünler size özel yapılmışsa iade ürün iade kapsamı dışına çıkmıştır iadesi yapılamamaktadır. Almış olduğunuz ürün ölçü nedeniyle uymuyorsa yine iade kapsamı dışındadır ürün iade edilemez.

Eğer ürünler hatalı geldiyse 15 gün içinde değişim yapabilirsiniz. Nakliye firması tarafından herhangi bir nedenle yapılan hatalar içinde değişim yapılabilir. İade etmiş olduğunuz ürün geri ödemesi 24 iş günü sürmektedir. Bazı nedenlerden dolayı örneğin kurulum ve teslimat ücreti kesinti yapılmaktadır.

Teslimat Detayları

Ürünlerin sizlere gönderimi Nakliye firmaları yada Kargo firmaları tarafından gelmektedir.

Kurulum için ücret konusunda almış olduğunuz ürün detayında yazmaktadır. Ücretsiz kurulumlar firmamız tarafından ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Ürünü Nakliye firmasına verdiğimizde sizleri Sms yada Mail yoluyla bilgilendiriyoruz.

Ürün size gönderimi için detaylı bilgiyi iletişi adresinden yada info@inevmo.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Faturanız ürünle birlikte gelmektedir.

Kurulum Detayları

Satışını yaptığımız kurulumu bize ait olan ürünler firma çalışanlarımız tarafından kusursuzca kurulacaktır.

Garanti Şartları

Almış olduğunuz ürünler teslimat tarihinden sonra 2 yıl İnevmo tarafından garanti altındadır. Demonte olarak gönderilen ürünler kurulduktan sonra Garanti kapsamının dışına çıkmaktadır.

Satış Sonrası Destek

Ürün elinize ulaştıktan sonra herhangi bir problem varsa hemen bizlere WhatsApp üzerinden ulaşabilir yada info@inevmo.com adresine mail gönderebilirsiniz.